Zahradní domek Duramax YardMate Pent 5x3

Zahradní plastový domek Duramax YardMate Pent 5x3
Cena bez DPH:8 256 KčCena s DPH:9 990 KčBěžná cena:10 990 KčUšetříte:9 % / 1 000 KčDostupnost:NedostupnéKód zboží:05325Doprava:Zdarma

Popis

Vinilový zahradní domek Duramax YardMate Pent 5x3 o rozměru 171×92 cm s podlahovým rámem - šedý.

Plastové zahradní domky Duramax představují cenově výhodné řešení pro ukládání zahradních potřeb: nábytku, sekaček a křovinořezů, hraček nebo sportovních potřeb, grilů a grilovacího náčiní, nebo třeba palivového dřeva. Plastové domky duramax jsou vyrobeny ze zcela bezúdržbového vinylu, jejich konstrukce je navíc vyztužena ocelovými profily, zaručujícími maximální stabilitu. Každý domek je také dodáván s podlahovou konstrukcí. Pohodlný přístup do plastových domků Duramax zajišťují široké jedno nebo dvoukřídlé dveře. Pokud chcete maximální prostor, maximální životnost a maximální stabilitu, rozhodněte se pro plastové zahradní domky Duramax.

Je skvělým řešením k ukládání Vašeho zahradního náčiní a nářadí. Nyní v atraktivním šedo-antracitovém barevném provedení.

Tento zahradní domek je jedním ze středních zahradních domků. Je osazen dvojitými dveřmi, které značně ulehčují přístup. Lze v něm uskladnit všechno potřebné nářadí a náčiní na zahradu, například sekačky, křovinořezy, žebříky, lopaty, hrábě a mnoho dalšího. Vnitří objem je vzhledem ke kompaktní velikosti překvapivě velký a hlavně skvěle využitelný.

Domek je vyroben z vinylu, takže velmi dobře odolává všem povětrnostím vlivům. Výhodou vinylu oproti běžnému plastu je, že je naprosto tvarově stálý a ohnivzdorný. Dveře je možné dovybavit visacím zámkem, což zajistí uskladněným věcem dostatečnou ochranu a bezpečí.

 • Hlavní výhody domku:
  • snadná montáž
  • podlahový panel je součástí dodávky
  • bez oken 
  • uzamykatelný
  • bezúdržbový
  • odolný vodě, sněhu i UV záření
  • s velkými dveřmi pro snadný přístup
  • ocelově vystužená konstrukce
  • testováno na vítr do 150 km/h
  • nosnost střechy 100 kg/m2

Parametry

Záruka:24 měsíců Materiál:vinyl Síla stěny:1.5 mm  Šířka:171 cmDélka:92 cmVýška:202 cmRozměr:171 × 92 cmRozměr s přesahy stěnovnic:171 × 92 cmZastavěná plocha:1.6 m²Výška stěny:184 cmVnitřní rozměr:155.6 × 76.6 cmUžitná plocha:1.2 m²Podlaha:bez podlahy Půdorys střechy:167.1 × 87.8 cmRozměr balení:192 × 107 × 21 cmHmotnost:70 kgDveře:134 × 180 cmBarva:šedá

Fotogalerie

YardMate Pent 5x3
YardMate Pent 5x3
YardMate Pent 5x3
YardMate Pent 5x3

Zboží je dočasně nedostupné a nelze ho nyní objednat ani rezervovat. Můžete přes dotaz poslat žádost, abychom Vás upozornili, až bude zboží opět naskladněno a uvolněno k prodeji.

Naskladnění domků Duramax očekáváme v průběhu června 2021.

Dotaz

PředmětVaše jménoVáš e-mailVáš telefonDotaz Upozornit e-mailem, až bude zboží sklademkodOpište kód: