Zahradní domky reference

Děkujeme všem našim zákazníkům za zaslané fotografie jejich zahradních domků, chat a dětských hřišť a za komentáře k dodaným dřevostavbám.


Zahradní domek Doderic 4
"Domeček je velice pěkný, hodí se na naší velkou zahradu, líbí se i kočičím obyvatelům, kteří se rádi vyhřívají na sluníčku, které svítí na domeček po celý den."
Zdena Vaňásková, Trojovice
Zahradní domek Doderic 4Zahradní domek Doderic 4Zahradní domek Doderic 4
Zahradní domek Cindy 28mm 350x300
"Jak zahradní domek, tak pergola podstatně zlepšily prostředí na zahradě a jsou využívány nejenom pro klidné posezení, ale i jako užitečné zázemí rodiny. Zejména zahradní domek je neustále obsazen 4 vnoučaty, která tam mají svůj ráj."
Vratislav Grégr, Praha 4
Zahradní domek Cindy 28mm 350x300Zahradní domek Cindy 28mm 350x300Zahradní domek Cindy 28mm 350x300
Zahradní domek Albert 250x250 Ekonomik s přístřeškem a dvoukřídlými dveřmi
"Se zahradním domkem je naprostá spokojenost. Kvalitní materiál, promyšlené detaily a montáž, bez vad a nedostatků."
Polabská stavební CZ, Pňov - Předhrádí
Zahradní domek Albert 250x250 Ekonomik s přístřeškem a dvoukřídlými dveřmiZahradní domek Albert 250x250 Ekonomik s přístřeškem a dvoukřídlými dveřmiZahradní domek Albert 250x250 Ekonomik s přístřeškem a dvoukřídlými dveřmi
Zahradní domek 2807
"Byla to zábava to složit, vrátil jsem se do dětství stavebnic. Vše bylo v pořádku a nic nechybělo. Palubky jsou dostatečně silný, aby vydrželi i mne, když chodím po střeše."
Petr Poláček, Kounice
Zahradní domek 2807Zahradní domek 2807Zahradní domek 2807
Zahradní domek Dita 3.5 s terasouZdeněk Hanzák, Benešov nad Ploučnicí
Zahradní domek Dita 3.5 s terasou
Zahradní domek Dan 2.5
"Objednání a montáž proběhla velice pružně - domek byl smontovaný během krátké chvíle přesně podle mých představ. Domek je dostatečně prostorný na všechno zahradnické náčiní a dobře slouží. Napříště bych ale uvítal, kdyby bylo dřevo, z něhož je zhotovený, lépe vysušené - domek ještě tři roky po instalaci a nátěru pouštěl pryskyřici a vysychal."
Milan Medek, Praha 10 Křeslice
Zahradní domek Dan 2.5Zahradní domek Dan 2.5Zahradní domek Dan 2.5
Zahradní domek Viki 2.5
"Byl to jednoznačně skvělý nákup. Stavbu jsem zvládl podle přiloženého návodu celkem bez problémů. "
Martin Píchal, Jablůnka na Bečvou
Zahradní domek Viki 2.5
Zahradní domek Bruno 3.5 s prodlouženou terasou
"S dodávkou i montáž zahradního domku jsem byl velice spokojen. Velmi dobrá komunikace s Vámi mi umožnila dobře načasovat stavební připravenost základu, vzhledem situování ve svahu byla jeho výstavba o něco náročnější. Odměnou je však zajímavější čelní pohled na objekt a krásný výhled do okolní krajiny. Na zahradě nemám vodovod ani studnu, takže využití dešťové vody ze střechy pro mne bylo prioritou. Abych mohl zahradní domek zcela využívat k odpočinku a relaxaci při práci na zahradě, přistavěl jsem za něj svépomoci sklad nářadí a zahradní techniky. Dřevostavba skladu působí s hlavním objektem kompaktně, navíc pak zvětšuje střešní plochu pro stále vzácnější dešťovou vodu. Vzhledem k tomu, že je stavba situována v otevřené krajině, provedl jsem částečné zakrytování terasy polykarbonátovými deskami. Tato úprava činí pobyt na terase i při silnějším větru příjemným a nijak podstatně neomezuje výhled do krajiny."
Mojmír Paluda, Moravské Málkovice
Zahradní domek Bruno 3.5 s prodlouženou terasouZahradní domek Bruno 3.5 s prodlouženou terasouZahradní domek Bruno 3.5 s prodlouženou terasou
Zahradní domek Dita 3.5 s terasouVáclav Chadima, Řevnice
Zahradní domek Dita 3.5 s terasou
Zahradní domek Bruno 3.5Věra Svobodová, Křížovice, Doubravník
Zahradní domek Bruno 3.5Zahradní domek Bruno 3.5Zahradní domek Bruno 3.5
Zahradní domek Bruno 3.8 s terasou
"S chatičkou jsme spokojeni jaro, léto a část podzimu zde v rámci možností trávíme. Jsme přesvědčeni, že to byla jedna z nejlepších investic v našem životě."
Milan Šicner, Tábor
Zahradní domek Bruno 3.8 s terasouZahradní domek Bruno 3.8 s terasouZahradní domek Bruno 3.8 s terasou
Pergola Standard 250x270, sklon krokví 10°
"S výrobkem jsem spokojený, bylo to jako lego pro dospělé."
Jiří Buchar, Frýdlant
Pergola Standard 250x270, sklon krokví 10°Pergola Standard 250x270, sklon krokví 10°Pergola Standard 250x270, sklon krokví 10°
Plechový domek Duramax Colossus XXL 11,6 imitace dřeva
"S nákupem jsme spokojeni a plně využíváme na traktor na sekání trávy."
Josef Vráblík, Dyjákovice
Plechový domek Duramax Colossus XXL 11,6 imitace dřevaPlechový domek Duramax Colossus XXL 11,6 imitace dřevaPlechový domek Duramax Colossus XXL 11,6 imitace dřeva
Plechový domek Duramax Colossus 7,8 m2 - imitace dřevaJiří Mandák, Tachov
Plechový domek Duramax Colossus 7,8 m2 - imitace dřevaPlechový domek Duramax Colossus 7,8 m2 - imitace dřeva
Zahradní domek Lauenburg 6
"Bydlíme v řadovém domku a chtěli jsme si pořídit malé zahradní sezení, který by ovšem umožňoval téměř celoroční užívání. Tak vznikla provensálská varianta zahradní domku - bohužel vzhledem k umístění se obtížně fotí. Co se týká praktických zkušeností - dodávka a montáž bez problémů, nátěr na bílo proveden samozřejmě před montáží. Dveře jsme vylepšili zabudováním stylové kliky místo petlice včetně zadlabání dveřního zámku. Na střechu na původní térový papír jsme položili hnědou bitumenovou vlnovku. Domek je s touto střešní krytinou pohledný a krytina skvěle chrání."
Petr Mihula, Brno
Zahradní domek Lauenburg 6Zahradní domek Lauenburg 6Zahradní domek Lauenburg 6
Nářaďový domek H3
"Jsem se zahradním domkem spokojený, vnitřek jsem si zateplil a v něm si udělal dílnu."
Ladislav Seemann, Plzeň
Nářaďový domek H3Nářaďový domek H3Nářaďový domek H3
Zahradní chata NordlandZdeněk Úradníček, Malý Rohozec
Zahradní chata NordlandZahradní chata NordlandZahradní chata Nordland
Zahradní domek Bruno 3.5 s terasou
"Se zahradním domkem je z mé strany maximální spokojenost. Všestranně jej využíváme jak pro skladování věcí pro zahradu /sekačka, nářadí, zahradní nábytek/, sportovního vybavení /zejména cyklistika/. V domku jsem si zřídil malou dílnu, kde je možno provádět drobné opravy pro domácnost, nebo modelařit. Využívám jej i při zpracovávání zeleniny, nebo letní grilování. Při koupi jsem byl velmi spokojen s rychlostí realizace stavby. Měl jsem připraven prostor pro stavbu ze silničních panelů, montážní pracovníci byli sehraní a zruční. Myslím, že není vůbec rušivým elementem v celkovém pohledu na zahradu z ulice, naopak, byly kladné reakce od sousedů."
Miroslav Kolář, Starý Plzenec
Zahradní domek Bruno 3.5 s terasouZahradní domek Bruno 3.5 s terasouZahradní domek Bruno 3.5 s terasou
Laura 28mm 350x350 Ekonomik s přístřeškem a s čelním přesahem 170 cm
"Domčeka voláme dieľňa a slúži väčšinou na uskladnenie manželových vecí na majstrovanie. Sme spokojní s technickým vyhotovením domčeka ako takého, i s prácou odvedenou u nás - pri konečnej stavbe. Do dnešného dňa sme s ním nezaznamenali žiadne problémy."
Rastislav Mesko, Topoľčianky
Laura 28mm 350x350 Ekonomik s přístřeškem a s čelním přesahem 170 cmLaura 28mm 350x350 Ekonomik s přístřeškem a s čelním přesahem 170 cmLaura 28mm 350x350 Ekonomik s přístřeškem a s čelním přesahem 170 cm
Zahradní domek Lena 3.3Ludmila Těhanová, Šenov u Nového Jičína
Zahradní domek Lena 3.3Zahradní domek Lena 3.3Zahradní domek Lena 3.3
Zahradní domek Bruno 3.8 s terasou
"Se stavbou chaty jsem velmi spokojen, byla postavena za čtyři hodiny. Do dnešní doby nebyly žádné problémy. Moc děkuji a přeji firmě mnoho úspěchů."
Ladislav Pilař, Kutná Hora
Zahradní domek Bruno 3.8 s terasouZahradní domek Bruno 3.8 s terasouZahradní domek Bruno 3.8 s terasou
Zahradní domek Bruno 3 s terasou
"S chatkou jsem nadmíru spokojen! I po několika letech chata vypadá velmi pěkně, každý rok provádím nátěr a údržbu. V chatce i přespávám s vnoučaty a moc je to baví. S chatou jsem nad míru spokojen a každému doporučuji. Hezký den a mnoho zdraví a úspěchů v trvání vaší firmy."
Jaroslav Hejzlar, HOSTINNÉ
Zahradní domek Bruno 3 s terasouZahradní domek Bruno 3 s terasouZahradní domek Bruno 3 s terasou
Zahradní domek Bruno 3.5 s terasou
"S domkem jsme velmi spokojeni. Vejde se do něj od zahradního náčiní přes bábovičky na písek po krmivo pro králíky. Na jeho verandě jsem téměř rok parkovala kočárek se spící dcerou a věděla, že když se změní počasí, bude moc klidně spát dál a nebude na ni pršet nebo pražit slunce. No a náš jezevčík tam parkuje doteď."
Nela Kuthanová, Svatý Jan
Zahradní domek Bruno 3.5 s terasouZahradní domek Bruno 3.5 s terasouZahradní domek Bruno 3.5 s terasou
Zahradní domek Cindy 300x300
"v roce 2015 jsem u Vás zakoupil zahradní domek, který jste mi vyrobili dle mých požadavků - hřeben střechy vpravo. Jeho montáž Vaší firmou proběhla bez problémů. S domkem a jeho kvalitou zpracování jsem velice spokojený a mohu jej vřele doporučit."
Libor Zedek, Postřižín
Zahradní domek Cindy 300x300Zahradní domek Cindy 300x300
Zahradní domek Laura 350x350 Ekonomik, dvoukřídlé dveře
"Stavbu jsem realizoval svépomocí. Bylo to jako, když si hraji se stavebnicí. Všechno perfektně pasovalo, jsem maximálně spokojený."
Petr Moravec, Kolín
Zahradní domek Laura 350x350 Ekonomik, dvoukřídlé dveřeZahradní domek Laura 350x350 Ekonomik, dvoukřídlé dveřeZahradní domek Laura 350x350 Ekonomik, dvoukřídlé dveře
Nářaďový domek H3
"Zahradní domeček jsme zakomponovali do terasy, kterou jsem za tímto účelem vybudoval v horní části zahrady. No a v létě využíváme hojně jako relaxační zónu s vířivkou! Nákup a dodávka zboží proběhla bez problémů a montáž jsme v pohodě zvládli."
Tomáš Výtisk, Dolní Lhota
Nářaďový domek H3Nářaďový domek H3Nářaďový domek H3
Nářaďový domek H2 250x120
"S domkem jsem spokojen, velikost domku je pro mou zahradu ideální. Veškerý materiál byl velmi dobrý. Děkuji za zaslání zahradního domku."
Zdeněk Škrabal, Rohatec
Nářaďový domek H2 250x120Nářaďový domek H2 250x120Nářaďový domek H2 250x120
Nářaďový domek H3 240x212Vladislava Kulaková, Nový Kostel
Nářaďový domek H3 240x212Nářaďový domek H3 240x212Nářaďový domek H3 240x212
Altán Roma 2
"Altán jsem si zakoupila pro vířivku. Jsem s ním velmi spokojená. A velmi spokojená jsem i s prací montérů."
Jarmila Zápotocká, Strančice
Altán Roma 2Altán Roma 2Altán Roma 2
Dětské hřiště Flexi sestava 5
"Zakoupili jsme u vaší firmy dětské hřiště včetně montáže a musím říct, že jsme s tímto výrobkem nadmíru spokojeni, stejně tak i naše dětičky. Jediná naše výtka je k ochranným prvkům z pur pěny, které se dle našeho názoru velice rychle a snadno vydrolují."
Obec Havraň, Havraň
Dětské hřiště Flexi sestava 5Dětské hřiště Flexi sestava 5Dětské hřiště Flexi sestava 5
Zahradní domek Kamal 1 300x250 Ekonomik
"S naší chatkou Kamal jsme velice spokojeni. Velmi pěkně doplňuje okolí bazénu a k tomu poskytuje prostor pro technologii bazénu, zahradní náčiní a i příjemné místo na posezení se sklenkou vína."
Ladislav Půst, Sulice
Zahradní domek Kamal 1 300x250 EkonomikZahradní domek Kamal 1 300x250 EkonomikZahradní domek Kamal 1 300x250 Ekonomik
Svahová skluzavka 3,2m
"Zahradní prvky nám byly instalovány na zahradě odloučeného pracoviště mateřské školy v Plzni - Malesicích. Na svahové skluzavce, která byla montována do uměle vytvořeného svahu, i na houpadle ve tvaru koníka děti nadšeně řádí v každém ročním období. Jako bonus kopec využíváme k radovánkám na sněhu. Objednávka i odborná montáž obou zahradních prvků byla rychlá a bezproblémová."
16.ZŠ a MŠ Plzeň, Plzeň-Malesice
Svahová skluzavka 3,2mPružinová houpačkaSvahová skluzavka 3,2m
Zahradní domek Laura 350x350 EkonomikLukáš Karlický, Metylovice
Zahradní domek Laura 350x350 EkonomikZahradní domek Laura 350x350 EkonomikZahradní domek Laura 350x350 Ekonomik
Zahradní domek na nářadí H5 240x212Jakub Votruba, Nehvizdy
Zahradní domek na nářadí H5 240x212Zahradní domek na nářadí H5 240x212
Dětské hřiště Imprest Hugo 3
"Jsme spokojeni, pekna hracka pro tatinky (takove vetsi lego) a pekna zabava pro deti, především diky poctu prvku, houpacky, skluzavka, zebrik, domecek, piskoviste. Navrzene, zmerene, vyladene, pripravene na montaz, popravde nedovedu si predstavit zacinat s hromadou dreva a snahou to nejak cele vymyslet. Takto to byla pro mne zabava s montazi na vikend, ne na mesic."
Jan Kašpar, Rohovládova Bělá
Dětské hřiště Imprest Hugo 3
Zahradní domek Lisa 530x380
"Vše proběhlo v pořádku."
David Janča, Valtice
Zahradní domek Lisa 530x380Zahradní domek Lisa 530x380Zahradní domek Lisa 530x380
Zahradní domek Leif 183x170
"Se zahradním domkem jsem spokojená. Domnívám se, že je i slušné kvality. Používám ho jako sklad zahradního nářadí, bazénové filtrace a chemie. Objednávka byla rychle vyřízena, kvalitně zabalena i s přesným popisem."
Hrabýová s.r.o, Štáhlavy
Zahradní domek Leif 183x170Zahradní domek Leif 183x170Zahradní domek Leif 183x170
Dětské hřiště Eko-Line Tom
"Jsme s vaším výrobkem velice spokojeni. Přeji vám hodně spokojených zákazníků."
Lenka Mlčoušková, Brno - Maloměřice
Dětské hřiště Eko-Line TomDětské hřiště Eko-Line TomDětské hřiště Eko-Line Tom
Dětské hřiště Flexi věž 100 střecha
"Dětský domeček s houpačkou je umístěn na dětském hřišti ve Stranném. Dětské hřiště je součástí odpočinkového areálu a multifunkčního sportovního hřiště."
Zahradnické služby, Neveklov
Dětské hřiště Flexi věž 100 střechaDětské hřiště Flexi věž 100 střechaDětské hřiště Flexi věž 100 střecha
Zahradní chatka Helena 510x390
"Zakoupená chatka přišla kompletní a v pořádku díly pěkně pasovaly. Letos na jaře přistavěna veranda. Podlaha se mi zdála slabá proto zakoupeny podlahové palubky borovice o síle 28 mm. Vzhledem k zakoupení chatky loni v září a letošní stavbě verandy svépomoci, není ještě všechno hotové jinak zatím velká spokojenost."
Petr Lakomý, Šumperk Vikýřovice
Zahradní chatka Helena 510x390Zahradní chatka Helena 510x390Zahradní chatka Helena 510x390
Dětský domek Otto
"Po obdržení zásilky nás čekalo několik týdnů práce. Nejprve vše přebrat, roztřídit, nalakovat, připravit základ pro domeček a nakonec to nejlepší - stavbu zkompletovat a potom ukázat dětem. Překvapení bylo dokonalé a jelikož máme tři vnučky a jednoho vnuka, tak domeček bývá častým místem jejich her. Na Váš dotaz na naši spokojenost s dodávkou zásilky sdělujeme v krátkosti - bez připomínek a perfektní. Není vskutku co dodat. Zásilka byla kompletní, nepoškozená a s podrobným návodem k montáži. Po zkompletování jsme domeček doplnili o plastové okapy, což mu dodalo velmi hezký a užitečný doplněk. Ještě jednou děkujeme za dodávku, ale nejkrásnější dárek a odměna za vynaloženou práci jsou rozzářené dětské oči a chvíle štěstí při jejich hrách. Přeji Vám i do budoucna hodně tolik spokojených zákazníků, jako jsme mi a naše vnoučata."
Jozef Michalíček, Humpolec
Dětský domek OttoDětský domek OttoDětský domek Otto
Zahradní domek na nářadí H2 250x120
"S nákupem i s jednoduchou montáží jsem byl spokojen. Domek slouží pro moji potřebu uskladnění zahradního nábytku včetně plynového grilu a dvou slunečníků perfektně. Domek jsem potřeboval umístit do prostoru aby nenarušoval prostor zahrady, takže trochu schovat, ale to nic nemění na jeho kvalitě a potřebě využití."
Vojtěch Novák, Řevnice
Zahradní domek na nářadí H2 250x120Zahradní domek na nářadí H2 250x120Zahradní domek na nářadí H2 250x120
Dětské hřiště Variant Max AJiří Novotný, Jesenice-Osnice
Dětské hřiště Variant Max A
Dětský domek Felix
"S nákupem jsme byli spokojeni, děti se užily domek celé léto."
Fajman Lubomír, České Budějovice
Dětský domek FelixDětský domek FelixDětský domek Felix
Zahradní domek Felix 190x300
"S domky jsem spokojen a splňují to, co jsem od nich požadoval."
Vladimír Bajer, Hněvkovice
Zahradní domek Felix 190x300Zahradní domek Felix 190x300Zahradní domek Felix 190x300
Zahradní domek Albert 200x300 Ekonomik
"Se zahradním domkem jsme velmi spokojeni. Vše od začátku objednání až do celkové realizace šlo bez problémů. Musíme velmi pochválit Vaše řemeslníky, kteří jsou šikovní a příjemní."
Jindra Mikolášová, Branžež - Nová Ves (okres Mladá Boleslav)
Zahradní domek Albert 200x300 EkonomikZahradní domek Albert 200x300 EkonomikZahradní domek Albert 200x300 Ekonomik
Zahradní domek na nářadí H2 250x120
"Předem jsem postavil ve svahu žulovou suchou zídku, aby se na domek nehrnula hlína, a dole rovnou plochu zasypanou štěrkem. Pak včas dle dohody přijel řidič s domkem a ochotně mi pomohl vyložit prkna a balík odnést dolů na zahradu. Vše bylo úhledně a účelně zabaleno. Bez problémů jsme se ženou podle obrázkového návodu domek sestavili a sešroubovali (velký pytel všech vrutů a šroubů byl přibalen včetně bitů do šroubováku). Natřeli jsme ho dvěma vrstvami bezbarvého Luxolu. Konec s nepořádkem! Zahradní nářadí, malý vozík, stavební kozy, cement a malta v pytlích - všechno si teď pěkně uklizeno lebedí v suchu."
Bohuslav Dvořák, Mnichovice
Zahradní domek na nářadí H2 250x120
Zahradní domek na nářadí H2 250x120
"Se zahradním domkem jsem velice spokojen, používám ho na úklid různého druhu zahradního nářadí. Objednávka byla velice dobře a rychle vyřízena, včetně dopravy. Stavba byla velice jednoduchá, všechno bylo dobře připraveno."
Josef Jangl, Mladá Boleslav
Zahradní domek na nářadí H2 250x120Zahradní domek na nářadí H2 250x120
Zahradní domek Albert 250x200 Ekonomik
"V březnu jsem prostřednictvím pana Černého objednala zahradní domek a to i s montáží. Proběhla perfektní komunikace s dodržením všech sjednaných termínů a klidné a vstřícné jednání před montáží i při ní samotné, což mne zbavilo předchozího strachu z celé akce. Vše proběhlo v klidu a bylo to super. Ještě jednou děkuji."
Naděžda Culková, Liberec
Zahradní domek Albert 250x200 EkonomikZahradní domek Albert 250x200 EkonomikZahradní domek Albert 250x200 Ekonomik
Kovový zahradní domek Arrow Euro Dallas 65
"Jsem s spokojen, nákup i doručeni proběhlo dobře. Mohu doporučit všem."
Rudolf Baranek, Čižkovice
Kovový zahradní domek Arrow Euro Dallas 65Kovový zahradní domek Arrow Euro Dallas 65Kovový zahradní domek Arrow Euro Dallas 65
Pergola ke zdi domu 300x270, sklon krokví 10°
"Při plánování a hledání vhodné pergoly se ukázala tato jako vhodná možnost. V praxi se vše potvrdilo. Bezproblémové jednání a komunikace v rámci objednávky a platby. Při stavbě taky vše OK, výkresy sedí, materiál a opracovaní velmi dobré, stavba velmi jednoduchá, vše nádherně pasuje. Za mne spokojenost."
Aleš Marek, Nový Jičín
Pergola ke zdi domu 300x270, sklon krokví 10°Pergola ke zdi domu 300x270, sklon krokví 10°Pergola ke zdi domu 300x270, sklon krokví 10°
Domek na nářadí Lora 300x400, dvoukřídlé dveře
"Montáž proběhla bez problémů na připravenou základovou konstrukci. Domek jsme si natřeli, provedli montáž krytiny a přistavěli ještě sklad na dřevo. Jsme spokojeni, domek nám bude sloužit jako sklad pro naši rozšířenou zahradu."
Petr Seménka, Salaš u Velehradu
Domek na nářadí Lora 300x400, dvoukřídlé dveřeDomek na nářadí Lora 300x400, dvoukřídlé dveřeDomek na nářadí Lora 300x400, dvoukřídlé dveře
Zahradní domek na nářadí H2 250x120
"Zahradní domek je velmi dobrý, ovšem musel jsem na přání provést úpravu (přemístění vrat) z důvodu malého prostoru na vyšší stěnu. Celková spokojenost."
Lubomír Strya, Hrádek nad Nisou
Zahradní domek na nářadí H2 250x120Zahradní domek na nářadí H2 250x120Zahradní domek na nářadí H2 250x120
Zahradní domek Klara 484x360
"S timto domkem jsem nadmiru spokojeny, zkratka je krasny a dokonale splnuje me naroky."
Josef Zatloukal, Přáslavice
Zahradní domek Klara 484x360Zahradní domek Klara 484x360Zahradní domek Klara 484x360
Zahradní domek Bao Sam 279x279
"S domkem jsem spokojen, dobře připravený. Jedině co bych vytknul dopravu, firma Toptrans vám nedělá moc dobré jméno."
Milan Adamec, Jabkenice
Zahradní domek Bao Sam 279x279
Zahradní domek Durin 1
"S vlastním domkem i vašimi službami jsme zcela spokojeni. Domeček zcela splnil svůj účel a navíc překvapivě do naší již zarostlé maličké zahrady u řadového RD dokonale zapadl, jako by zde byl odjakživa. Na závadu byla pouze maličkost, na kterou jsme si již zvykli: na zasklení dveří byla zevnitř ochranná folie a to na jednom křídle čirá a na druhém růžová. Bohužel i při jejím odstranění zevnitř pod orámováním skla je vidět dokola proužek cca 1 – 2 cm, takže máme růžové holčičí dveře a druhé klučičí."
Arnošt Drozd, Praha 4 - Újezd u Průhonic / Kateřinky
Zahradní domek Durin 1Zahradní domek Durin 1Zahradní domek Durin 1
Zahradní domek na nářadí H2 250x120
"Na stavbě zahradního domku jsme dělali se synem a vše proběhlo bez komplikací. Jednotlivé díly do sebe perfektně zapadali, domek jsme doplnili o pojízdnou kovovou konstrukci podlahy, aby bylo možné zahradní dům dle potřeby přesouvat. Dále jsme krytinu střechy vylepšili o bitumenové šablony včetně oplechování okrajů střechy s patřičným přesahem přes půdorys domku. S funkčností i praktičností zahradního domku jsme velice spokojeni. Vřele Váš obchod budeme dále doporučovat."
Václav Hais, Klatovy 3
Zahradní domek na nářadí H2 250x120Zahradní domek na nářadí H2 250x120Zahradní domek na nářadí H2 250x120
Zahradní domek Silva 200x250
"Naše objednávka byla dodána o něco později než bylo dohodnuto, přesto velmi chválím korektní jednání. Přepravní služba ,která nám domek přivezla - pánové byli skvělí -pomohli se složením z auta, poradili jak se vyhnout chybám při stavbě. V dnešní době nezbývá než závidět takovou spolupráci. Rádi doporučíme."
Jiřina Hessová, Třinec - Oldřichovice
Zahradní domek Silva 200x250Zahradní domek Silva 200x250Zahradní domek Silva 200x250
Pergola ke zdi domu 300x570, sklon krokví 10°Srdjan Florovic, Praha 13
Pergola ke zdi domu 300x570, sklon krokví 10°Pergola ke zdi domu 300x570, sklon krokví 10°Pergola ke zdi domu 300x570, sklon krokví 10°
Zahradní domek Luka 300x300 Ekonomik
"Z chatičky máme velkou radost."
Brigita Pokorná, Dubí
Zahradní domek Luka 300x300 EkonomikZahradní domek Luka 300x300 Ekonomik
Dětské hřiště Home Dino 150MUDr.Karel Švejda, Ledenice
Dětské hřiště Home Dino 150Dětské hřiště Home Dino 150Dětské hřiště Home Dino 150
Zahradní domek Tinman TIN307
"Jsme fotbalový klub Spartak Kbely, který hledal řešení kde umístit sportovní vybavení pro družstva mládeže. Dlouho jsme hledali vhodné ekonomické řešení, protože náš rozpočet je značně limitovaný. Rozhodovali jsme se mezi lodním kontejnerem, který využívá správce stadionu pro své potřeby, stavební buňkou či zahradním domkem. Nakonec jsme vybrali zahradní domek Tinman. Závěrem je potřeba zmínit, že jsme vybrali dobře a zahradní domek splňuje všechny naše požadavky. Prošel i několika liják a vše zůstalo uvnitř naprosto suché. Určitě bychom tento domek doporučili všem, kteří hledají vhodný prostor pro skladování a chtějí si užít společné zábavy při její stavbě."
Spartak Kbely z.s., Praha 9 - Kbely
Zahradní domek Tinman TIN307Zahradní domek Tinman TIN307Zahradní domek Tinman TIN307
Zahradní domek na nářadí H3 plus 240x212
"Se zakoupeným zahradním domkem H3 plus jsme velice spokojeni, je to nádherná stavebnice s podrobným návodem. Přikoupená podlaha je skvělý doplněk, který dal domku přidanou hodnotu. Naše drobná úprava byla v prodloužení středové krokve až na okraj střechy proti středovému prohnutí a oplechování hran střechy s doplněním okapů, které jsou zatím ještě ve fázi budování. Objednávka i doprava byla vyřízena v opravdu krátkém čase."
Pavel Valenta, Moravské Budějovice
Zahradní domek na nářadí H3 plus 240x212Zahradní domek na nářadí H3 plus 240x212Zahradní domek na nářadí H3 plus 240x212
Kovový zahradní domek Arrow WOODLAKE 1012Věra Sandnerová, Plesná
Kovový zahradní domek Arrow WOODLAKE 1012Kovový zahradní domek Arrow WOODLAKE 1012Kovový zahradní domek Arrow WOODLAKE 1012
Dětské hřiště Eko-Line HanselDavid Pěknic, Miličín
Dětské hřiště Eko-Line HanselDětské hřiště Eko-Line HanselDětské hřiště Eko-Line Hansel
Dětské hřištěZlatuše Kačírková, Kraslice
Dětské hřištěDětské hřištěDětské hřiště
Zahradní domek Ela 2.5Pavel Partaj, Zadní Třebaň
Zahradní domek Ela 2.5Zahradní domek Ela 2.5Zahradní domek Ela 2.5
Dětské hřištěKateřina Přibylová, Mirovice
Dětské hřiště
Dětské hřiště TowerJan Jurásek, Dubnany
Dětské hřiště TowerDětské hřiště TowerDětské hřiště Tower
Dětský domek David C145H
"S domečkem jsou naše děti velmi spokojený a moc se jim líbí."
Michal Vítek, Ostrov
Dětský domek David C145HDětský domek David C145HDětský domek David C145H
Zahradní domek Superior 3050Petr Janů, Lužice
Zahradní domek Superior 3050Zahradní domek Superior 3050Zahradní domek Superior 3050
Dětské hřištěPavlína Tkačíková, Hlučín - Darkovičky
Dětské hřištěDětské hřištěDětské hřiště
Zahradní domek Anna 3.8Hana Šimáková, Neratovice
Zahradní domek Anna 3.8Zahradní domek Anna 3.8Zahradní domek Anna 3.8
Nářaďový domek 5Jiří Hána, Tlumačov
Nářaďový domek 5Nářaďový domek 5Nářaďový domek 5
Nářaďový domek 1504Jiří Čupa, Frýdlant nad Ostravicí
Nářaďový domek 1504Nářaďový domek 1504
Dětské hřištěTomáš Marek, Třanovice
Dětské hřištěDětské hřištěDětské hřiště
Zahradní domek Dita 3.5 TNatalija Vaňková, Litovel
Zahradní domek Dita 3.5 TZahradní domek Dita 3.5 TZahradní domek Dita 3.5 T
Dětské hřištěJitka Švábová, Podivín
Dětské hřištěDětské hřištěDětské hřiště
Zahradní domek Laura 300x300Město Březová, Březová u Sokolova
Zahradní domek Laura 300x300
Dětské hřiště
"S nakupem skluzavky a madel od firmy JG jsem spokojena a nejen ja, ale i me deti, ktere si ji stale uzivaji."
Marta Pasrbkova, Bohumin 1
Dětské hřištěDětské hřištěDětské hřiště
Dětské hřiště
"Nakupovali jsme u Vás doplňkové komponenty, jako houpačku, disk, lezecí kameny, skluzavku a jsme s kvalitou velice spokojeni."
Dana Procházková, Vyškov
Dětské hřištěDětské hřištěDětské hřiště
Zahradní domek Albert 250x250Richard Šálek, Mníšek pod Brdy
Zahradní domek Albert 250x250Zahradní domek Albert 250x250Zahradní domek Albert 250x250
Zahradní domek Fany 2Sergej Bykadorov, Praha 5 Řeporyje
Zahradní domek Fany 2Zahradní domek Fany 2Zahradní domek Fany 2
Zahradní domek Bruno 3Václav Špička, Praha 10
Zahradní domek Bruno 3Zahradní domek Bruno 3Zahradní domek Bruno 3
Nářaďový domek 7Martina Kubíková, RTYNĚ V PODKRKONOŠÍ
Nářaďový domek 7Nářaďový domek 7Nářaďový domek 7
Dětské hřištěMiloš Homolka, Třebíč
Dětské hřištěDětské hřištěDětské hřiště
Dětské hřiště CottageMarek Ždánský, Praha 5
Dětské hřiště Cottage
Zahradní domek Anna 3.8Vladimíra Padrnosová, Okříšky
Zahradní domek Anna 3.8Zahradní domek Anna 3.8Zahradní domek Anna 3.8
Dětské hřištěTomáš Kadleček, Sedlec-Prčice
Dětské hřištěDětské hřištěDětské hřiště
Zahradní domek Claudia 300x350Václav Horák, Pardubice
Zahradní domek Claudia 300x350Zahradní domek Claudia 300x350Zahradní domek Claudia 300x350
Zahradní domek 2811Tomáš Linhart, Praha 4 Chodov
Zahradní domek 2811
Zahradní domek Dan 2Ing.Daniel Krtil, Zbraslavice
Zahradní domek Dan 2
Zahradní domek Viki 2.5
"Velký dík všem, kteří se podíleli na výrobě, dodání a montáži našeho "Pipihotelu". Zlaté vejce nám sice nesnášejí, ale v novém Viki kurníku se má drůbež skvěle."
Petr Zbořil, Břeclav 3
Zahradní domek Viki 2.5Zahradní domek Viki 2.5Zahradní domek Viki 2.5
Nářaďový domek 3Karel Picek, Plzeň
Nářaďový domek 3Nářaďový domek 3Nářaďový domek 3
Dětské hřiště Palace
"Jsme moc spokojený."
Michaela Marešová, Ústí nad Labem
Dětské hřiště PalaceDětské hřiště PalaceDětské hřiště Palace
Zahradní domek Dita 3.5 TZuzana Kožáková, Háj ve Slezsku
Zahradní domek Dita 3.5 TZahradní domek Dita 3.5 TZahradní domek Dita 3.5 T
Nářaďový panelový domek 3 DDDavid Urbánek, Havířov
Nářaďový panelový domek 3 DDNářaďový panelový domek 3 DDNářaďový panelový domek 3 DD
Zahradní domek Dita 2.5Vladimír Hittman, Praha 8 - Ďáblice
Zahradní domek Dita 2.5Zahradní domek Dita 2.5Zahradní domek Dita 2.5
Nářaďový panelový domek 7 DDNářaďový panelový domek 7 DDNářaďový panelový domek 7 DD
Zahradní domek Cindy 28mm 300x250 Ekonomik, přístřešek vpravoMilena Vargová, Jindřichov
Zahradní domek Cindy 28mm 300x250 Ekonomik, přístřešek vpravoZahradní domek Cindy 28mm 300x250 Ekonomik, přístřešek vpravoZahradní domek Cindy 28mm 300x250 Ekonomik, přístřešek vpravo
Zahradní domek Betty 174x174
Zahradní domek Albert 200x300 Ekonomik s přístřeškemStanislav Škop, Ústí nad Orlicí
Zahradní domek Albert 200x300 Ekonomik s přístřeškemZahradní domek Albert 200x300 Ekonomik s přístřeškemZahradní domek Albert 200x300 Ekonomik s přístřeškem
Zahradní domek Tim 2Pavel Repaský, Praha 10
Zahradní domek Tim 2Zahradní domek Tim 2Zahradní domek Tim 2
Dětské hřiště VillaJaromír Mareš, Vysoké Mýto
Dětské hřiště VillaDětské hřiště VillaDětské hřiště Villa
Dětské hřiště CabinLukas Pytloun, Liberec 6
Dětské hřiště CabinDětské hřiště CabinDětské hřiště Cabin
Nářaďový panelový domek 2Ivan Petrů, Děčín IX
Nářaďový panelový domek 2Nářaďový panelový domek 2Nářaďový panelový domek 2
Zahradní dřevěný domek Cabin W-015P.J.SUN s.r.o., Bernartice nad Odrou
Zahradní dřevěný domek Cabin W-015Zahradní dřevěný domek Cabin W-015Zahradní dřevěný domek Cabin W-015
Dětské hřiště CottageMichal Šulc, Studenec u Horek
Dětské hřiště CottageDětské hřiště CottageDětské hřiště Cottage
Dětské hřiště MansionJACOM, spol s r. o., Holešov
Dětské hřiště MansionDětské hřiště MansionDětské hřiště Mansion
Zahradní domek Cindy 28mm 300x250 EkonomikVladimír Kohoutek, Vykáň
Zahradní domek Cindy 28mm 300x250 EkonomikZahradní domek Cindy 28mm 300x250 EkonomikZahradní domek Cindy 28mm 300x250 Ekonomik
Zahradní domek Fany 3 s terasouIng. Josef Černý, Lysá nad Labem
Zahradní domek Fany 3 s terasouZahradní domek Fany 3 s terasouZahradní domek Fany 3 s terasou
Zahradní domek Trendy 7150Jana ZELENKOVA, KAMENICE - Olesovice
Zahradní domek Trendy 7150Zahradní domek Trendy 7150Zahradní domek Trendy 7150
Zahradní domek Trendy 7150
Zahradní domek Trendy 7150Zahradní domek Trendy 7150Zahradní domek Trendy 7150
Zahradní domek Laura350x300CZECH STEEL s.r.o., Pardubice
Zahradní domek Laura350x300Zahradní domek Laura350x300Zahradní domek Laura350x300
Pergola Standard 250x270, sklon krokví 8°Ing. Bohumil Vrhel, Strakonice
Pergola Standard 250x270, sklon krokví 8°Pergola Standard 250x270, sklon krokví 8°Pergola Standard 250x270, sklon krokví 8°
Zahradní domek Albert 200x300 Ekonomik s přístřeškemPeter Beňa, Kounice okr. Nymburk
Zahradní domek Albert 200x300 Ekonomik s přístřeškemZahradní domek Albert 200x300 Ekonomik s přístřeškemZahradní domek Albert 200x300 Ekonomik s přístřeškem
Dětské hřiště VillaMUDr. Bronislav Batoušek, Cejle
Dětské hřiště VillaDětské hřiště VillaDětské hřiště Villa
Zahradní domek Dita 2.5 TZahradní domek Dita 2.5 TZahradní domek Dita 2.5 T
Domek na nářadí Alan 3
"S garáží a domkem jsme spokojeni a i našim návštěvám se velmi líbí."
Kateřina Suchánková, Hradec Králové
Domek na nářadí Alan 3Dřevěná garáž 3x6m + dveřeDřevěná garáž 3x6m + dveře
Zahradní pergola 350x370Hana Markesová, Hranice
Zahradní pergola 350x370Zahradní pergola 350x370Zahradní pergola 350x370
Zahradní domek NikaIvana Tesařová, Rokycany
Zahradní domek NikaZahradní domek NikaZahradní domek Nika
Dřevěné WCJílek Filip, Jimramov
Dřevěné WCDřevěné WCDřevěné WC
Domek na nářadí NPD 1František Pospíšil, Kroměříž
Domek na nářadí NPD 1
Zahradní domek Dita 2.5Daniela Holá, Strženec
Zahradní domek Dita 2.5Zahradní domek Dita 2.5Zahradní domek Dita 2.5
Zahradní chata Camping V, prodloužená terasaMartina Hurtová, Svatý Jiří u Ústí nad Orlicí
Zahradní chata Camping V, prodloužená terasaZahradní chata Camping V, prodloužená terasaZahradní chata Camping V, prodloužená terasa
Zahradní domek Bruno 3.5 s terasouMagdalena Sejnohová, Kunčina
Zahradní domek Bruno 3.5 s terasou
Zahradní domek na nářadí Alan 1.5Radim Kaňovský, Nehvizdy
Zahradní domek na nářadí Alan 1.5Zahradní domek na nářadí Alan 1.5Zahradní domek na nářadí Alan 1.5
Zahradní domek Lucy 2Radek Lacina, Voznice
Zahradní domek Lucy 2Zahradní domek Lucy 2Zahradní domek Lucy 2
Zahradní domek Bety 3.3 s terasou
"Jsme moc rádi,že jsem využili Vašich služeb. Jsme spokojeni jak s chatičkou, kterou jsme vybírali jen přes internet a byla to tak trošku sázka do loterie jak bude vypadat, až bude stát. A velký dík patří třem mužíkům, kteří ji postavili v hrozně špatném počasí a snad rekordním čase. Ještě jednou děkujeme za chatičku i přístup k nám jako zákazníkům."
Pavla Holezová, Dětmarovice
Zahradní domek Bety 3.3 s terasouZahradní domek Bety 3.3 s terasouZahradní domek Bety 3.3 s terasou
Zahradní domek Silva 2
"Domek mi byl dodán v září roku 2009, dodávka a veškerá komunikace s firmou proběhla naprosto v pořádku. Se zahradním domkem jsem spokojená, je kvalitně propracován a jeho montáž byla jednoduchá. A jak je vidět z fotografií domek jsem trošku vyparádila - na okně je záclonka a před domkem květiny. Je to hezký a praktický doplněk zahrady."
Jana Neumannová, Praha 8
Zahradní domek Silva 2Zahradní domek Silva 2Zahradní domek Silva 2
Zahradní domek na nářadí Albert 250x300, 100 cm čelní přesah střechy
"S domkem jsem velice spokojen a vřele doporučuji známým tento výrobek ale i vaše internetové stránky."
Petr Kříž, Lanškroun
Zahradní domek na nářadí Albert 250x300, 100 cm čelní přesah střechyZahradní domek na nářadí Albert 250x300, 100 cm čelní přesah střechyZahradní domek na nářadí Albert 250x300, 100 cm čelní přesah střechy
Zahradní domek Fany 3Olga Helebrantová, Kralupy nad Vltavou
Zahradní domek Fany 3Zahradní domek Fany 3Zahradní domek Fany 3
Zahradní domek Dita 3.5
"Se zahradním domkem DITA splnily se mi mé sny. S ním jde život bez problémů, on je prostě úžasný!"
Vlasta Vaňková, České Heřmanice
Zahradní domek Dita 3.5Zahradní domek Dita 3.5Zahradní domek Dita 3.5
Zahradní domek Fany 2.5
"Dodávka a montáž byla perfektní a se zahradním domkem jsem velmi spokojený. Zahradní domek a jeho okolí jsou pro nás velmi příjemným místem naší zahrady pro relaxaci. Přeji hezký den a hodně spokojených zákazníků."
Petr Šindelář, Slaný
Zahradní domek Fany 2.5Zahradní domek Fany 2.5Zahradní domek Fany 2.5
Zahradní domek Fany 3Petra Podařilová, Chýně
Zahradní domek Fany 3
Zahradní domek Bruno 3.5 s proslouženou terasou, šindel,oplechování střechyPavlína Višínová, Děčín
Zahradní domek Bruno 3.5 s proslouženou terasou, šindel,oplechování střechyZahradní domek Bruno 3.5 s proslouženou terasou, šindel,oplechování střechyZahradní domek Bruno 3.5 s proslouženou terasou, šindel,oplechování střechy
Domek na nářadí NPD 6
"V dubnu 2009 jsme si u Vás objednali přes internet nářaďový panelový domek. Do naší malé zahrady krásně zapadl a slouží svému účelu i jako domeček na hraní pro děti. Montáž jsme zvládli sami přesně dle vašich pokynů. Jsme spokojeni s domkem i komunikcí s Vámi."
Marcela Džuberová, Krnov
Domek na nářadí NPD 6Domek na nářadí NPD 6
Zahradní pergola 250x220
"Chtěli bychom vám poděkovat za vaše služby. Dodávka pergoly proběhla velmi dobře, s řidičem jsme se dohodli telefonicky, přijel na čas až k zahradě a pomohl s vyložením dřeva. Pergolu jsme natírali a montovali sami, je to opravdu zdařilá stavebnice, nebyly žádné problémy s přesností dílů. Ocenili jsme podrobný návod, předvrtání všech montážních otvorů a dodávku příslušných šroubů. Můžeme vaši firmu s klidným svědomím doporučit každému zájemci."
Pavel Kříž, Jinačovice
Zahradní pergola 250x220Zahradní pergola 250x220Zahradní pergola 250x220
Zahradní domek Nika, okenice, šindel, oplechování
"S Vaší dřevostavbou jsem velice spokojen. Spokojenost vyjadřuji i k dodání a montáži stavby."
Bohumil Šilinger, Kosmonosy
Zahradní domek Nika, okenice, šindel, oplechováníZahradní domek Nika, okenice, šindel, oplechování
Zahradní domek Lena 3, okenice
"Na počátku roku 2009 jsem si u Vaší firmy objednal a byl mi dodán zahradní domek Lena 3. Základy, jako i vlastní montáž jsem si provedl sám. Nyní i s odstupem doby mohu říci, že s tak perfektním vyřízením objednávky přesně podle mého přání, s tak perfektně zpracovanými jednotlivými komponenty jsem se snad ještě nesetkal. Jak je patrné i z přiložených fotografií, neměl jsem s montáží jako amatér sebemenší problém. Pouze s manželkou jsme měli celou chatku kompletně za 8 hodin sestavenou. Ještě jednou děkuji."
Antonín Kratochvíl, Sezimovo Ústí
Zahradní domek Lena 3, okeniceZahradní domek Lena 3, okeniceZahradní domek Lena 3, okenice
Zahradní domek Anna 3.8 s terasou 44mm
"Proč jsem se rozhodnul k dodání vašeho výrobku a jak jsem s ním spokojen. 1. Mám zahradu se zděným domkem. Zděný domek o zastavěné ploše 15 m2 je starý cca 60 let a nutně potřeboval generálku. Ta by byla dost časově a finančně náročná a proto jsem začal uvažovat o montované chatce, protože mě baví práce se dřevem. Na zahradě jsem si totiž před 10 lety postavil zcela sám srubovou saunu, která bez jakýchkoliv problému dodnes funguje. 2. Rozhodnul jsem se pro instalaci montované srubové chatky a proto jsem začal obcházet markety. Mým favoritem byla dlouho chatka z marketu Hornbach typu "Trellenborg" 3,4 x 3 m za dobrou cenu cca 60 tis. Kč. Samozřejmě jsem dále hledal na internetu jiná možná řešení, až jsem objevil chatku Anna 3,8T. Ta mě dostala, zejména řešení její verandy. Jako novinka byla vystavena v Brně, kde jsem se byl na ni osobně několikrát podívat. 3. Objednání předcházela čilá emailová korespondence s panem Černým, který obratem vždy odpověděl na všechny moje dotazy. Nakonec taky rozhodla slevová akce a možnost dodání se silnější stěnou (44 mm). Tak jsem ji loni v květnu objednal. S dodáním jsem byl spokojen. Proběhlo v slíbeném termínu (do 1 měsíce) a v den dodání jsem byl v kontaktu s řidičem, který mi ji ochotně pomohl složit. 4. Na vaše doporučení jsem ji uložil na betonovou desku (dle zaslaného návodu) a myslím si, že je to opravdu nejlepší řešení. Samotná montáž šla snadno a byla radost s tak krásným materiálem pracovat. Hrubá montáž netrvala ani 2 dny a kompletní výstavbu jsem dokončil, včetně elektoinstalace, zateplení podlahy, střechy, okapů, impregnačního nátěru a úpravy okolí do 2 měsíců. Výsledek zcela předčil mé očekávání. 5. Po ročním užívání jsem provedl jen jednu úpravu. Protože je chatka trvale na slunci tak jsem letos provedl zateplení střechy 7 cm polystyrenem + obkladem z palubky 12,5 mm. To přispělo nejen k snížení teploty uvnitř ale také k zjemnění stropu. Co říci závěrem? Snad jen díky za dodání tak kvalitního výrobku."
Jiri Chochola, Židlochovice
Zahradní domek Anna 3.8 s terasou 44mmZahradní domek Anna 3.8 s terasou 44mmZahradní domek Anna 3.8 s terasou 44mm
Domek na nářadí NPD 7Pavel Bendl, Žihle
Domek na nářadí NPD 7Domek na nářadí NPD 7Domek na nářadí NPD 7
Zahradní domek na nářadí Alan 1.5
"Zahradní domek, který jsem u vás koupil a v říjnu 2007 jste mi ho smontovali, mi velmi dobře slouží a jsem s vaším výrobkem navýsost spokojen."
Milan Vyletal, Praha 9
Zahradní domek na nářadí Alan 1.5Zahradní domek na nářadí Alan 1.5Zahradní domek na nářadí Alan 1.5
Zahradní domek Fany 2.5Venko Ivanov, Velké Přílepy
Zahradní domek Fany 2.5Zahradní domek Fany 2.5Zahradní domek Fany 2.5
Garážové stání S s úpravami
"Využívám této příležitosti zejména k tomu, abych Vám poděkoval za dodávku a montáž dovybavení naší zahrady: Dodal jste mi domek Bruno a zahradní stání. Oceňuji rychlost dodávky, perfektní montáž, ale i cenu. Překvapila mne kvalita dřeva. Srovnání s obdobnými stavbami sousedů (vesměs dodavatelsky, ale i svépomocí) vyznívají ve váš prospěch."
Milan Třešňák, Šimonovice
Garážové stání S s úpravamiGarážové stání S s úpravamiGarážové stání S s úpravami
Zahradní domek na nářadí Albert 200x300 Ekonomik s přístřeškemAntonín Friedrich, Praha 6
Zahradní domek na nářadí Albert 200x300 Ekonomik s přístřeškemZahradní domek na nářadí Albert 200x300 Ekonomik s přístřeškemZahradní domek na nářadí Albert 200x300 Ekonomik s přístřeškem
Zahradní pergola 350x420
"Se stavbou jsem byl spokojen."
Josef Effenberger, Předboř u Choustníku
Zahradní pergola 350x420Zahradní pergola 350x420Zahradní pergola 350x420
Zahradní domek Bruno 3.5 s terasou
"Zahradní domek Bruno - velmi pěkné řešení, v okolí se velmi líbí, ale po informaci o ceně domku si o mě známí asi myslí, že mám peníze. Já s tím problém nemám. Chtěli jsme ho, koupili jsme si ho a stál, kolik stál. S domečkem jsme spokojeni, mírně jsem ho přistavěl, neboť manželka mne vykázala s nářadím na vzduch a nepohodu a sama si v domku zřídila obývací pokoj. Sem tam dostanu kafe, ale piju ho venku. Zavedl jsem el. proud, vodu, odpady, přistavěl jsem ekol. záchod. Pod domečkem se ubytovali ježci a pod přístavkem hnízdili rehkové. Ještě vyměním stř. krytinu a bude hotovo. Dodávka proběhla dle dohody, kvalita výrobku je vyhovující, drobné vady jsou zanedbatelné. S montáží nebyl problém, jen s ukotvením stavby k betonovým základům bych to řešil jinak, to lanko je dobré řešení, ale jen pokud je schované ve žlábku po obvodu přední i zadní stěny. Jak píši, jsme spokojeni."
Luděk Smetana, Semtín
Zahradní domek Bruno 3.5 s terasouZahradní domek Bruno 3.5 s terasouZahradní domek Bruno 3.5 s terasou
Zahradní domek na nářadí Alan 3
"S realizací i s vlastním zahradním domkem jsem velmi spokojen."
Martin Šefčík, Podlesí
Zahradní domek na nářadí Alan 3Zahradní domek na nářadí Alan 3Zahradní domek na nářadí Alan 3
Zahradní domek Ela 2.5 44mm
"Výroba modifikované stavebnice cca 6 týdnů, montáž na připravenou desku za 4 hodiny. Materiál dovezen v 8 hodin ráno, montáž v 5 lidech od 11 do 15 hodin."
Jindřich Volf, Ostrov u Tochovic
Zahradní domek Ela 2.5 44mmZahradní domek Ela 2.5 44mmZahradní domek Ela 2.5 44mm
Zahradní domek na nářadí Albert 200x300 EkonomikJosef Stehliček, Bilina
Zahradní domek na nářadí Albert 200x300 EkonomikZahradní domek na nářadí Albert 200x300 EkonomikZahradní domek na nářadí Albert 200x300 Ekonomik
Zahradní domek Silva 3 - stavbyvedoucí
"Domek posloužil nejprve jako sklad, pak jako stavební buňka a teď už snad konečně bude fungovat jako zahradní domek. Jsme s ním maximálně spokojeni."
František Brabec, Pyšely
Zahradní domek Silva 3 - stavbyvedoucíZahradní domek Silva 3 - stavební dozorZahradní domek Silva 3 - investoři
Zahradní domek Tina 400x500 atypPavla Golasowská, Jablonec nad Nisou
Zahradní domek Tina 400x500 atypZahradní domek Tina 400x500 atypZahradní domek Tina 400x500 atyp
Zahradní domek Fany 2.5 DDPetr Stehlík, Říčany u Brna
Zahradní domek Fany 2.5 DDZahradní domek Fany 2.5 DD
Zahradní domek na nářadí NPD 4Jitka Nováková, Ústí nad Orlicí
Zahradní domek na nářadí NPD 4Zahradní domek na nářadí NPD 4Zahradní domek na nářadí NPD 4
Zahradní domek Dita 2.5 s terasou a přístavkem
"S výrobkem jsem velmi spokojen, dodávka proběhla k naprosté spokojenosti. Montáž jsem si prováděl sám, včetně základů."
Milan Kordík, Okrouhlo-Zahořany, Praha-západ
Zahradní domek Dita 2.5 s terasou a přístavkemZahradní domek Dita 2.5 s terasou a přístavkemZahradní domek Dita 2.5 s terasou a přístavkem