Panel z akrylátového skla pro NEO šedý křemen metalíza - Biohort

Popis

Panel z akrylátového skla pro domky Neo. Tónovaný panel z akrylátového skla namontovaný v kovovém rámu. Lze flexibilně nainstalovat na jakoukoliv boční stěnu. Rrozměry š×v: 32×207 cm. Barva rámu:  šedý křemen metalíza.

 

Panel z akrylátového skla pro Neo šedý křemen metalíza
Cena bez DPH:2 231 KčCena s DPH:2 699 KčDostupnost:3 týdnyKód zboží:B47084Montáž:500 Kč

Parametry

Záruka:20 let Šířka:32 cmVýška:207 cmHmotnost:3 kgBarva:šedý křemen metalíza

Dotaz

PředmětVaše jménoVáš e-mailVáš telefonDotazOpište kód:

Objednávka

Zboží
Panel z akrylátového skla pro Neo šedý křemen metalízaPanel z akrylátového skla pro NEO šedý křemen metalíza - Biohort1 ks2 699 Kč3 týdny
Montáž
V ceně montáže není uvedena cena montáže doplňků. Celková cena za montáž Vám bude upřesněna s potvrzením objednávky. Minimální celková cena montáže je 5000 Kč bez DPH. Podmínky montáže plechových zahradních domků Biohort: Betonový základ – není potřeba podlahový rám. Jiné podloží, než-li betonový základ, nutné doobjednat podlahový rám. V případě, že zákazník nemá betonový základ a přesto nechce podlahový rám, musí si zajistit montáž svépomocí. Naše firma v tomto případě montáž nezajišťuje.
Bez montáže0 ks0 Kč
MontážMontáž1 ks500 Kč+2 týdny
Bude tato dřevostavba příslušenstvím rodinného domu ve smyslu §48a, odst. 1 Zákona o DPH a §121, odst. 1 Občanského zákoníku a bude objednána i montáž dřevostavby?
Podmínkou dodání dřevostavby ve snížené sazbě DPH je dodávka včetně montáže. Podlahová plocha rodinného domu do 350 m2. Podlahová plocha bytu do 150 m2.
Ne (21% DPH)
Ano (15% DPH)

Cenová kalkulace

NázevMnožstvíCena
bez DPH
DPHCelkem
bez DPH
Celkem
s DPH
Cena celkem bez DPH0 Kč
Cena celkem 21% s DPH0 Kč