FloraBoard květinové truhlíky šedý křemen metalíza (balení 2ks) - Biohort

FloraBoard květinové truhlíky
Cena bez DPH:3 966 KčCena s DPH:4 799 KčDostupnost:5 týdnůKód zboží:B47080Montáž:700 Kč

Popis

Dva květinové truhlíky stejné barvy jako domek jsou připevněny k vnější stěně domku. Truhlíky je možné zavěsit do Vámi zvolené výšky. Plastové vnitřní truhlíky pro snadnější výsadbu jsou součástí balení. Dvě stojny a dva truhlíky včetně plastových vložek pro připevnění k vnější straně domku.

Parametry

Záruka:20 let Šířka:82 cmDélka:25 cmVýška:188 cmRozměr:82 × 25 cmHmotnost:8 kgBarva:šedý křemen metalíza

Fotogalerie

FloraBoard květinové truhlíky
FloraBoard květinové truhlíky

Objednávka

Zboží
FloraBoard květinové truhlíkyFloraBoard květinové truhlíky šedý křemen metalíza (balení 2ks) - Biohort1 ks4 799 Kč5 týdnů
Montáž
V ceně montáže není uvedena cena montáže doplňků. Celková cena za montáž Vám bude upřesněna s potvrzením objednávky. Minimální celková cena montáže je 5000 Kč bez DPH. Podmínky montáže plechových zahradních domků Biohort: Betonový základ – není potřeba podlahový rám. Jiné podloží, než-li betonový základ, nutné doobjednat podlahový rám. V případě, že zákazník nemá betonový základ a přesto nechce podlahový rám, musí si zajistit montáž svépomocí. Naše firma v tomto případě montáž nezajišťuje.
Bez montáže0 ks0 Kč
MontážMontáž1 ks700 Kč
Bude tato dřevostavba příslušenstvím rodinného domu ve smyslu §48a, odst. 1 Zákona o DPH a §121, odst. 1 Občanského zákoníku a bude objednána i montáž dřevostavby?
Podmínkou dodání dřevostavby ve snížené sazbě DPH je dodávka včetně montáže. Podlahová plocha rodinného domu do 350 m2. Podlahová plocha bytu do 150 m2.
Ne (21% DPH)
Ano (15% DPH)

Cenová kalkulace

NázevMnožstvíCena
bez DPH
DPHCelkem
bez DPH
Celkem
s DPH
Cena celkem bez DPH0 Kč
DPH 21%0 Kč
Cena celkem s DPH0 Kč

Dotaz

PředmětVaše jménoVáš e-mailVáš telefonDotazkodOpište kód:

Přiřazeno k: